
Лялька Паола, міні Паола Рейна, 21 см.
1 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02106
+380 (50) 401-94-43
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька міні Паола Рейну.
Висота 21 см
Матеріал Вініл
В одязі
Має аромат ванілі.
У фірмовій коробці
Вироблено в Іспанії Paola Reina
Відсилання щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paola Reina |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 5 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴

