
Лялька Лаура Рапунцель, 32 см, Паола Рейна
2 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04497
+380 (50) 401-94-43
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Лаура Рапунцель (арт 04497)
висота 32 см
Виробник Іспанія Paola Reina.
Лялька з ароматом ванілі
Фірмове вбрання
Гребінець з люстерком
Подарункове пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paola Reina |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 400 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴



