
Лялька Лючія, 32 см, Паола Рейна
2 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04491
+380 (50) 401-94-43
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Лючія (арт 04491)
висота 32 см
Виробник Іспанія Paola Reina.
Лялька
Фірмове вбрання
Гребінець з люстерком
Подарункове пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paola Reina |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 500 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴



