
Лялька Супер Паола 32 см Паола Рейна
2 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04655
+380 (50) 401-94-43
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Лариса (арт 04655)
висота 32 см
Виробник Іспанія Paola Reina.
Лялька з ароматом ванілі
Фірмове вбрання
Гребінець з люстерком
Подарункове пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paola Reina |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴


