
Лялька Paola Reina Карла (лімітований випуск) в одязі ручної роботи
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14506/802
+380 (50) 401-94-43
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивна колекційна лялька Paola Reina Карла висотою 32 см — справжня окраса будь-якої колекції. Її ніжний образ створений вручну: сукня з ніжним квітковим принтом, білизна та стильне взуття з натуральної шкіри. Лялька має приємний аромат ванілі, довге, дуже густе світле волосся, яке можна розчісувати та вкладати в різні зачіски.
Характеристики:
• Бренд: Paola Reina
• Модель: Карла (обмежений випуск)
• Висота: 32 см
• Матеріал: вініл, текстиль, натуральна шкіра
• Одяг: ручна робота (сукня, білизна)
• Взуття: натуральна шкіра, ручна робота
• Волосся: довге світле, можна розчісувати
• Аромат: ваніль
• Рекомендований вік: від 3 років
• Призначення: для гри та колекціонування
• Виробництво: Іспанія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paola Reina |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Вага | 400 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Аліса в країні чудес |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 35 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




